Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prijava

Pozabil/a sem geslo



Vodstvo foruma

Leaders::

Do you wanna make love to me [5] Ns-serena-and-nate-24455

Katelyn, Emmett

. . . . .

Main staff::

Do you wanna make love to me [5] Alanna

Alanna

. . . . .

Staff::

Anabelle,

Annya,

Noah

Information

Mesec in vreme:

Do you wanna make love to me [5] Stock15

Junij

sončno, rahlo piha, 28°C

Otvoritev foruma:

27.10.2008

Do you wanna make love to me [5] 71933 // Do you wanna make love to me [5] 71933

Awards

Naj član meseca

[mnenje članov]

/

Naj pisec meseca

[mnenje administracije]

/


You are not connected. Please login or register

Do you wanna make love to me [5]

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1Do you wanna make love to me [5] Empty Do you wanna make love to me [5] Sob Dec 27, 2008 1:21 pm

Emmett

Emmett
Administrator
Administrator

Ljubezen bi morala biti enkratna, vsakič malo drugačna, vedno pa zabavna. Toda na mesto tega si marsikdo beli glavo s tem, ker jih njihova simpatija še vedno ne opazi ali niti ne pogleda. No, pa saj sp tu tudi tisti, ki so resnično zaljubljeni, nekateri pa le igrajo oziroma hlinijo srečne in močno zaljubljene parčke. Veliko je pristnih, seveda pa so tudi izjeme, ki so nad ljubeznijo in svojim partnerjem močno razočarani. Krivice in tegobe, ki jih človek občuti na sebi, ko ga njegova boljša (ali slabša) polovica pusti samega v velikem svetu, pa vendarle je treba tudi ljubezenske težave preživeti in živeti naprej kot se spodobi. Srečno zaljubljena zgleda tudi Ashlee, dekle, ki je v odprti zvezi z Nathanielom, globoko v sebi pa je močno prizadeta, ker fant, namesto njej, poželjive poglede posveča drugim ženskam. Mogoče je resnično bolje, če tudi ona postane bolj odprta za avanture in to je kaj kmalu storila - skok med rjuhe z Liamom, hitro pa je sledila tudi Nathanielova prizemljitev. Mogoče bo le dojel kakšen zaklad je bila Ashlee, toda lahko, da bo za vse to že prepozno, namreč tudi Liam ni ravnodušen, ko se pred njim pojavi zapeljivo dekle njegovega brata. Eric in Madeline pa sta popolnoma druga pesem, mogoče se v resnici neizmerno ljubita, toda v javnosti ponavadi ne dajeta ravno vtisa presrečnega para, držanje za roke je pri njima najbrž še neodkrita stvar, kvečjemu izgledata kot stara zakonca, med katerima se ravnokar vnel prepir. Najbrž nas vse zanima zakaj natančno se v javnosti obnašata popolnoma drugače kot na samem. Le v katerem grmu tiči zajec?

2Do you wanna make love to me [5] Empty Re: Do you wanna make love to me [5] Sob Dec 27, 2008 2:21 pm

Emmett

Emmett
Administrator
Administrator

ZASEDEN LIK
Do you wanna make love to me [5] 074 Do you wanna make love to me [5] Rachel_McAdams_039 Do you wanna make love to me [5] 003
[by Rachel McAdams]
Ashlee Bradford
23 let
vzgojiteljica


Ashlee je mlado dekle polno energije, pozitivnega mišljenja in ne samo, da ima vedno polno glavo idej za nove stvari, odlikuje jo tudi neverjeten smisel za umetnost. Pozitivna energija pa je zgolj še ena izmed kvalitet, ki jih vsak dan znova in znova prenaša na svoje varovance v vrtcu. Ja, obožuje otroke in v nasprotno je ne more prepričati nihče. Tudi sama si jih namreč želi, toda preden se bo kaj takega resnično zgodilo, bo preteklo še kar nekaj časa. Njen fant Nathaniel, velik avanturist, ni ravno zvest, poleg tega ji je že vnaprej povedal, da sta v nekakšni odprti zvezi. Skupaj preživita nekaj noči na teden, pa še takrat samo zato, da Nate poteši svoje posteljne potrebe, potem pa se zopet začne lov na ostale mladenke. Toda Ash ima tega počasi dovolj, čas je, da se tudi ona začne zabavati, pa četudi to pomeni, da si mora poiskati novega fanta. Nikakor ne more več prenašati poželjivih pogledov, ki jih fant poklanja drugim, namesto, da bi se večkrat posvetil njej, zato je tudi ona postala podobna. In ravno njegov ignorantski odnos jo je speljal v skrajnost, ko je nekaj tednov nazaj skočila v posteljo z njegovim bratom Liamom. Nekaj tednov kasneje ji je izostalo mesečno perilo. Zakaj bi se tolažila - to se ne dogaja zaradi stresa. Ash je noseča, toda vprašanje je kdo je oče. Kako bosta na njeno nosečnost odreagirala Liam in Nathaniel? Bo Ashlee sploh obdržala otroka, pa čeprav si ga še tako močno želi? Tole nas malo spominja na igranje z ognjem; si predstavljate kaj bo storil vzkipljivi Nate, če bo izvedel za Ashino igračkanje z njegovim bratom?



Nazadnje urejal/a Emmett Sob Jan 10, 2009 2:29 pm; skupaj popravljeno 2 krat

3Do you wanna make love to me [5] Empty Re: Do you wanna make love to me [5] Sob Dec 27, 2008 2:36 pm

Emmett

Emmett
Administrator
Administrator

Do you wanna make love to me [5] Ryan_Gosling_025 Do you wanna make love to me [5] Ryan_Gosling_239 Do you wanna make love to me [5] Ryan_Gosling_024
[by Ryan Gosling]
Nathaniel Adams
26 let
zaposlen v očetovem podjetju


Nathaniel Adams
, veliki osvajalec ženskih src, ki jih kasneje, ko se naveliča, pusti zlomljene in same. Nikoli ni veljal za romantično dušica, pred za egoističnega, narcisoidnega in nesočutnega lepotca. Tudi ombicioznost ni ravno njegova kvaliteta, zato mu je oče ponudil delo v lastnem podjetju, ki ga ga zaradi neumnih obveznosti, ne opravljam ravno pogosto. Zadnje čase se niti s svojim dekletom Ashlee ne razume več, tako da vedno pogosteje zahaja v nočne klube, kjer svoje potrebe poteši kar ob gibčnih barskih plesalkah, na poti domov pa pobere še kakšno prostituko, kar pa ga ne moti preveč, namreč pri njemu vedno re zgolj za potešitev strasti. Nikoli v življenju ni spoznal prave ljubezni do kateregakoli dekleta, tako da močnega čustva, ki ga čuti do Ash sploh ne more definirati. Med drugimi je v tem času spoznal tudi marsikatero zanimivo dekle, toda v njegovo glavo se je vsidrala samo ena - mlada plesalka, ki je v resnici še šolarka, Mary, in vedno bolj ga tare to, da se mu vsakič, ko jo ustavi, na hitro izmuzne in skrivnostno pomežikne. Tako lepo in privlačno dekle vendar mora biti njegovo, je prepričan Nathaniel, toda dvomimo, da od nje hoče še kaj več kot le avanturo. Toda ali mu bo sploh uspelo navezati stik z njo? In kaj bo storil, ko bo izvedel, da Ashlee vedno več časa preživi z Liamom? Bo mu uspelo izbrskati tudi to, da je z njim nekajkrat končala med rjuhami in kakšen bo njegov odziv na njeno nosečnost? Bo postal odgovoren očka ali bo odgovornost prevalil na Liama, tudi če on ni oče še nerojenega otroka?

4Do you wanna make love to me [5] Empty Re: Do you wanna make love to me [5] Sob Dec 27, 2008 2:48 pm

Emmett

Emmett
Administrator
Administrator

Do you wanna make love to me [5] Heath_Ledger_032 Do you wanna make love to me [5] Heath_Ledger_007_0 Do you wanna make love to me [5] Heath_Ledger_019
[by Heath Ledger]
Liam Adams
27 let
zaposlen v očetovem podjetju


Liam je pravo bratovo nasprotje, vsekakor ni tak ženskar kot on, čeprav bi mu ženska roka v njegovem življenju prišla še kako prav. Prav tako kakor brat je zaposlen v očetovem podjetju in tam ponavadi preždi cel dan ni pol noči. Vedno je rad vestno opravil naloge, ki so mu bile dane in to se ga drži še danes, zato je dosti bolj priljubljen v celotni družini kot brat Nathaniel. In tudi Ashlee se počasi zaveda, da je Liam dosti boljši kot Nate, zato mu včasih nameni kak skrivnosten pogled, Liam pa ob tem ne ostane ravno hladen. Že nekaj časa se osvajata in flirtata med seboj, toda noben od njiju noče narediti prvega koraka, namreč oba se dobro zavedata Nathanielove vzkipljivosti in če bi njuno razmerje prišlo njemu na uho, se najbrž ne bi končalo ravno dobro. Toda kaj kmalu sta skočila med rjuhe, brez da bi pomislila na posledice, ki se lahko zgodijo. Liam je sicer nekoliko sramežlivejši, vsekakor pa bolj spoštuje ženske kot njegov brat in ravno to Ashlee najbolj privlači. Kaj bo storil, ko mu bo priznala, da je noseča in ni čisto prepričana kateri izmed bratov je oče? Najbrž ne bo ostal ravnodušen, mogoče bo celo zahteval test očetovstva, ko se otrok rodi, toda takrat bi lahko bilo že prepozno. Nathaniel vsekakor ne bo navdušen, ko bo izvedel za njuno avanturico, ki je očitno obrodila sad - otroka. Toda ni je obtoževal, po eni strani si zelo želi, da bi bil otrok njegov in bi si lahko z njo ustvaril srečno družino, ki je ob njegovem bratu gotovo ne bi nikoli dočakala. Kaj se bo zgodilo z njima? Je vse odvisno od Nathanielove volje?

5Do you wanna make love to me [5] Empty Re: Do you wanna make love to me [5] Sob Dec 27, 2008 3:16 pm

Emmett

Emmett
Administrator
Administrator

Do you wanna make love to me [5] Kevin_Zegers_036_0 Do you wanna make love to me [5] Kevin_Zegers_002 Do you wanna make love to me [5] Kevin_Zegers_003
[by Kevin Zegers]
Eric Spacey
25 let
policist


Mlad policist, dober po srcu, tako bi ga najbrž označil vsakdo, ki ga ne pozna ravno dobro, malo pa. V policijske vode je zaplaval ravno zaradi svojega očeta, ki je zaradi umora dobil dosmrtno kazen, Eric se je tega sramoval, obenem pa si zabičal, da bo od sedaj naprej on tisti, ki bo onemogočal ljudi, ki škodijo drugim. Njegova mati je uspešna odvetnica in ugledna ženske, le da je zaradi poslovnih sestankov veliko odsotna - trenutno živi v Evropi. Eric, ki je bil vedno precej navezan na mamo, si je zato našel družbo, nekoliko mlajšo Madeline, s katero sta sedaj par že nekaj časa, in čeprav tega ne kažeta celemu svetu, se resnično ljubita. Ravno njej na ljubo je opustil slabe navade, kot so pijančevanje in kajenje, bil je eden izmed redkih moških, ki prisluhnejo dekletu in ravno zaradi tega, ker mu je pomagala, jo ceni bolj kot kogarkoli drugega. Ljubezen med njima je močna, pristna, skupaj preživita veliko časa, res pa je, da si ljubezni ne izkazujeta v javnosti in zato mnogi dvomijo v njuno skupno prihodnost. Seveda so v njuni zvezi prisotni vzponi in padci, toda vse rešuje s pogovori in razumevanjem drug drugega, kar pa je velik delež uspešne zveze. Zanj je in bo Madeline vedno najlepša ženska na svetu in nikakor si je ne želi izgubiti zaradi tračev, ki jih širijo nevedneži. Bosta Eric in Madeline lahko uspešno premagovala vse ovire, ki ju čakajo v življenju ali se bosta na koncu vdala in odšla vsak svojo pot? Če je njuna ljubezen res tako trdna kot trdita, se to zagotovo ne bo zgodilo.

6Do you wanna make love to me [5] Empty Re: Do you wanna make love to me [5] Sob Dec 27, 2008 5:14 pm

Emmett

Emmett
Administrator
Administrator

Do you wanna make love to me [5] Emma_roberts_063 Do you wanna make love to me [5] Emma_roberts_061 Do you wanna make love to me [5] Emma_roberts_052
[by Emma Roberts]
Madeline Lamar
21 let
medicinska sestra


Madeline je samo še ena izmed tistih deklet, ki niso nikoli povsem okusile prave družinske idile, njen oče je bil namreč alkoholih, mama pa hazarderka in je ves denar zapravila za stave in igre na srečo. Kljub vsemu pa je v njihovi hiši vedno vladalo nasmejano vzdušje, le da je bilo vedno polno alkohola in ostalih prepovedanih substanc, do katerih je imela zaradi tega dostop tudi Madeline. Kaj kmalu se je takšnega življenja naveličala in pri rosnih šestnajstih letih zapustila dom in začela samostojno življenje. Preselila se je v internat s prijateljico Penny in tako zaživela na novo, veselo in povsem mirno. Vse dokler se v njenem življenju ni pojavil Eric, v katerega se je zaljubila na prvi pogled in tega nikakor ni bilo moč skriti. Toda tudi Eric ni bil ravno priden dečke in zaradi tega si je Madeline zopet včasih popestrila dan s kozarcem alkohola. Ko je kasneje Ericu povedala za svojo preteklost ji je ta ustregel in se takoj odpovedal kajenju trave, pijančevanju in oziranju za drugimi dekleti, čeprav slednjega od njega ni zahtevala. Sama se nikoli ni imela za lepotico, toda ob Ericu se je počutila neverjetno popolna, saj jo je na to venomer opominjal in čeprav na zunaj je izgledata kot najbolj ljubeč par, se drugače neizmerno ljubita. Tisti, ki ne poznajo njunega resničnega odnosa, ki ga pokažeta samo drug drugemu, pa se sprašujejo, če bo njuna ljubezen kar naenkrat splahnela ali si bosta lahko normalno ustvarila družino.

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu