Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prijava

Pozabil/a sem geslo



Vodstvo foruma

Leaders::

Pohvale in kritike Ns-serena-and-nate-24455

Katelyn, Emmett

. . . . .

Main staff::

Pohvale in kritike Alanna

Alanna

. . . . .

Staff::

Anabelle,

Annya,

Noah

Information

Mesec in vreme:

Pohvale in kritike Stock15

Junij

sončno, rahlo piha, 28°C

Otvoritev foruma:

27.10.2008

Pohvale in kritike 71933 // Pohvale in kritike 71933

Awards

Naj član meseca

[mnenje članov]

/

Naj pisec meseca

[mnenje administracije]

/


You are not connected. Please login or register

Pohvale in kritike

2 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1Pohvale in kritike Empty Pohvale in kritike Sob Dec 27, 2008 8:03 pm

Zoya

Zoya
Moderator
Moderator

Seveda so na forumu dobrodošle tudi vaše kritike in pohvale, ki jih seveda ne bomo nikoli naveličani. Seveda nam je vsem bolj všeč če so same pohvale, a tudi kakšna kritika nas ne bo zbila, ampak nas bo samo postavila na realna tla. =)

2Pohvale in kritike Empty Re: Pohvale in kritike Sob Jan 10, 2009 12:43 pm

Eileen

Eileen
Priseljenec
Priseljenec

No jz nisem prepričana, če ravno smem pisati med prenovo, mogoče sem malo naorbe razumela novo obvestilo ampkav vseeno... Torej na tem forumu sem bila že prej in sicer Jasmine. Takrat mi iskreno opisi niti niso bili všeč, bilo je kar nekaj napak z avatarji, tudi izgled foruma je bil temen in me ni pritegnil ipd. Ampak ko sem predkratkim odprla tole stran da preverim kako kaj deluje sem bila zelo pozitivno presenečena. Nevem če je nova administracija ali karkoli ampak moram ZELO pohvalit nove zgodbice, ideje za like. Res ste se potrudili Wink Seveda mi je bil tale forum v novi podobi tako všeč, da sem se prijavlia še pred otvoritvijo, in upam da ne boste jezni:roll: & tale lik Eileen mi je totalno fajn ^^ Torej kar se tiče samega izgleda je tudi veliko, veliko boljši kot prej, tale barva je malo poživela forum, banner je totalno gorđs smitten Sploh nimam pripomb. Edino, kar je malo moteče je, da ne morem normalno brati texta, ker je leva stran s sliko in profilom nekako pomaknjena čez polje za text. (mogoče je le na moje računalniku in se opravičujem!) Torej zaenkrat me edino to moti, drugače pa res nimam pripomb. Vse je naravnost super smitten In pohvalie administraciji!

Upam, da se bo forum čim prej odprl, da bo čim več članov, novih dram & zapletov, ter da bo dolgo obstal na sceni. Smile

3Pohvale in kritike Empty Re: Pohvale in kritike Sob Jan 10, 2009 3:07 pm

Zoya

Zoya
Moderator
Moderator

Če smem pripomnit, se je to dogajalo (skakanje slike na text) na mojem forumu UTS in vsi so se pritožili, da jaz to delam. Laughing No ja, kriv je dejansko brskalnik in ne malokrat in ne samo jaz smo priporočali brskalnik Opera ... mogoče bo zvenelo čudno in preveč hvale notri ampak je res super, slike lahko normalno shranjujete na vseh strežnikih, sama se nadgrajuje, imate noro število skinov poleg vsega pa : nevšečnosti ni. Probajte, če vam ne bo dobra, se še vedno lahko vrnete na svoje. Čeprav internet explorel al kaj je tisto sran*je ... Je že zgodovina.

4Pohvale in kritike Empty Re: Pohvale in kritike Ned Jan 11, 2009 2:25 pm

Eileen

Eileen
Priseljenec
Priseljenec

Smile Smile sm si naložla opero in res deluje, zj vidim use normalno Razz tnx! smitten torej ni več nobenih pripomb z moje strani, le pohvale in spodbuda, kr tako naprej Smile

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Similar topics

-

» Kritike in pohvale

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu