Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prijava

Pozabil/a sem geslo



Vodstvo foruma

Leaders::

I have you, you have me Ns-serena-and-nate-24455

Katelyn, Emmett

. . . . .

Main staff::

I have you, you have me Alanna

Alanna

. . . . .

Staff::

Anabelle,

Annya,

Noah

Information

Mesec in vreme:

I have you, you have me Stock15

Junij

sončno, rahlo piha, 28°C

Otvoritev foruma:

27.10.2008

I have you, you have me 71933 // I have you, you have me 71933

Awards

Naj član meseca

[mnenje članov]

/

Naj pisec meseca

[mnenje administracije]

/


You are not connected. Please login or register

I have you, you have me

2 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1I have you, you have me Empty I have you, you have me Tor Dec 30, 2008 6:11 pm

Emmett

Emmett
Administrator
Administrator

[...]

2I have you, you have me Empty Re: I have you, you have me Tor Dec 30, 2008 8:10 pm

Emmett

Emmett
Administrator
Administrator

ZASEDEN LIK
I have you, you have me 10lq1 I have you, you have me Cc5 I have you, you have me 03vt2
[by Chace Crawford]
Emmett Thompson
26 let
asistent na fakulteti


Emmett še vedno, kljub temu, da je po letih že precej daleč proč od fakultete, stanuje pri starših in niti ne razmišlja o tem, da bi se počasi le odselil. No, pa saj dejansko niti ni tako daleč od faksa, namreč kasneje se je tam tudi zaposlil kot asistent ter se vsaj, kar se tiče denarja, postavil na svoje noge. Kljub vsemu pa še sedaj včasih izpade kot razvajenec, kajti v otroštvu mu je bilo vedno vse dano, od najboljših igrač do denarja in ostalih traparij, ki si jih je zaželel. Vedno je bil priljubljen, mnogi pa se sprašujejo, če je bilo to zgolj zaradi odličnega socialnega stanja njihove družine, izgleda ali obnašanja. Dekleta so se ves čas kar obešala po njem in izkoristila vsako dano priložnost za osvajanje, profesorji so mu vedno dajali nove priložnosti za popravljanje ocen, kar se ni zgodilo ravno malokrat. Toda Emmetta ne eno, ne drugo ni ravno izučilo. Takoj po pričetku nove službe se je zapletel s poročeno sodelavko Jennifer, sicer pa nad resnimi zvezami ni bil nikoli pretirano navdušen, zaljubljenost ga je ponavadi že po parih dnevih minila in na tak način se je znebil tudi Sarah, dvaindvajsetletne natakarice s katero je prav tako med rjuhe skočil takoj, ko sta se spoznala. Po nekaj avanturicah pa se je v svoje dobro raje odločil, da se malo umiri ter se obenem bolj posveti službi, ki jo je stežka dobil in je ne namerava kar zapraviti. Toda kaj bo storil, ko mu bo v oči padla študentka Katelyn - se bo poskušal zadržati ali bo hitro pozabil na svoje zaobljube in tudi z njo opravil na podoben način, kot z ostalimi dekleti? In kaj se po zgodilo, ko bo za razmerje Emmett - Katelyn izvedela večina osebja na fakulteti - bo mladi asistent postavljen pred vrata, ali mu bodo dali še eno priložnost?



Nazadnje urejal/a Emmett Sob Jan 10, 2009 2:30 pm; skupaj popravljeno 2 krat

3I have you, you have me Empty Re: I have you, you have me Pet Jan 02, 2009 6:15 pm

Emmett

Emmett
Administrator
Administrator

ZASEDEN LIK
I have you, you have me Blake-blake-lively-2546844-100-100 I have you, you have me Blake-blake-lively-2546833-100-100 I have you, you have me Blake-blake-lively-2546840-100-100
[by Blake Lively]
Katelyn Ella Collins
19 let
študentka in natakarica v kavarni


Katelyn že od nekdaj živi precej samostojno življenje, zaradi česar ji mama pogostokrat očita, da rine z glavo skozi zid, toda devetnajsletnica je preveč samosvoja, da bi ji sploh resnično prisluhnila. Kljub temu, da doma niso nikoli trpeli pomanjkanja, še več, vedno so imeli popolnoma vse, se je odločila za delo v kavarni nedaleč stran od doma in si tam služila svoj denar, četudi njena žepnina ni bila ravno skromna. Služba ji je sicer odžirala veliko časa, ki bi ga drugače lahko preživela s fantom Ryanom, toda glede na njegovo zmožnost zapeljevanja si je v kriznih trenutkih gotovo poiskal primerno družbo zase. Na prvo mesto pa je Katelyn vseeno postavljala najboljšo prijateljico oziroma sestro Zoyo, ki ji je lahko izkazala popolno zaupanje. Edina stvar, ki ji je nikakor ni upala povedati je njena rahla obsedenost z Noahom, ki je očitno čisto po naključju vpleten v Zoyino zasebno življenje. Najbrž bi med dekletoma zazeval velik prepad, če se Katelyn le ne bi obvladala in hkrati prekinila vseh še tako nedolžnih stikov, ki jih je do sedaj imela z Noahom in se raje zaposlila z dosedanjim partnerjem Ryanom in službo. V kavarni pa ji je pred nekaj časa pot prekrižal moški, ki se ji je predstavil kot Emmett in ko je že obupala, da ga ne bo več videla, se je, kot asistent, prikazal v predavalnici. Stvar bi utegnila postati še zanimiva, če se med njima razvije kaj več kot zgolj nedolžno spogledovanje. Katelyn se je namreč vanj močno zaljubila, ne glede na to, da je že zasedena, ne zaveda pa se, da se podobno dogaja tudi z Emmettom, ki se je rahlo izogiba zgolj zaradi težko prigarane službe. Bo lahko prekinila nekajletno zvezo z Ryanom, se prepustila toku in mogoče na koncu pristala z bodočim profesorjem na njeni fakulteti?



Nazadnje urejal/a Emmett Sob Jan 10, 2009 2:31 pm; skupaj popravljeno 1 krat

4I have you, you have me Empty Re: I have you, you have me Pet Jan 02, 2009 7:24 pm

Emmett

Emmett
Administrator
Administrator

I have you, you have me 110 I have you, you have me 096 I have you, you have me 094
[by Ali Larter]
Jennifer Lola Collins
28 let
predavateljica na fakulteti


Jennifer je dokaj mlada ženska, ki je bila še pred parimi meseci samska, potem pa je na hitro skočila v zakon z bogatim in simpatičnimChadom, ki mu je obljubljena polovica družinskega premoženja. Vanj sicer ni ravno na smrt zaljubljena, toda glede na njegovo socialno stanje se je bilo vredno žrtvovati. Sčasoma je ugotovila, da ji nudi samo denarno zadovoljstvo, ob kopici dela pa včasih pozabi zanjo poskrbeti tudi na drugačen način. V obupu je zato vedno več zahajala v nočne klube, kjer je med drugimi spoznala tudi Michaela, s katerim se še kdaj srečata, le da sta sedaj bolj osredotočena na pogovore, kot pa na karkoli drugega. Toda še vedno se počuti zapostavljeno in čutila je pravo olajšanje, ko je v službi spoznala prijetnega asistenta Emmetta s katerim sta, ne glede na to, da je poročena, enkrat skočila med rjuhe, za kar je bilo obema presneto žal. Sedaj se izogibata drug drugemu, toda ali bosta lahko to prakticirala tudi, ko bo Katelyn družini predstavila novega fanta, ki je čisto po naključju čeden in prijeten asistent? Če bo tam prisotna tudi Jennifer zna biti to za oba precejšnje presenečenje in najbrž bo najbolje, da se čimprej dogovorita za molk glede njunega bližnjega srečanja. Bo dejstvo, da Emmett ne bo nikoli z njo spremenilo njen način življenja ali jo bo to samo spodbudilo k temu, da izda njuno skupno skrivnost in tako uniči zvezo med svakinjo in svojim bivšim ljubimcem? Toda tako bi popolnoma izgubila zaupanje svojega moža Chada, s katerim sedaj pričakuje otroka - bo Jenn le zaživela znova ali bo s še nerojenim otrokom Emmettu vzbujala slabo vest?

5I have you, you have me Empty Re: I have you, you have me Pet Jan 02, 2009 8:16 pm

Emmett

Emmett
Administrator
Administrator

I have you, you have me Chad_michael_murray_029_0 I have you, you have me Chad_michael_murray_030 I have you, you have me Chad_michael_murray_068
[by Chad Michael Murray]
Chad James Collins
29 let
lepotni kirurg


Strasten kadile, predvsem pa enkraten in skorajda pretirano prijazen moški, ki si želi ustreči vsem, če bi mu to, poleg službe, seveda zneslo. Zaradi edinstvenega in neprepirljivega značaja se že od nekdaj odlično razume z obema sestrama, Zoyo in Katelyn, ki ju je vedno rad popazil in se, čeprav je bil predej starejši, poigral z njima. Toda vse to ga je kmalu minilo, prišle so ostale obveznosti, med njimi tudi fakulteta, ki mu je vzela veliko časa, toda bilo je vredno. Postal je znan lepotni kirurg in že sedaj, pa čeprav od zaljučene šole nista minili niti dve leti, ima dela čez glavo. Pred nekaj meseci je spoznal Jennifer, leto mlajšo predavateljico na fakulteti, kamor je vpisana sestra Katelyn, kasneje pa se je z njo tudi poročil. Čeprav so vsi trdili, da se je prenaglil, je bil on popolnoma prepričan, da bosta z ženo neizmerno srečna in med seboj močno povezana. Toda zaradi službenih obveznosti je bil vedno veliko zdoma, žena pa si je zato poiskala zamenjavo zanj. Michael, moški, ki ji je krajšal čas, ko Chada ni bilo, pa je bil pravzaprav njegov sodelavec, in samo vprašanje časa je, kdaj bo njuna avanturica prišla na dan. Jenn si tega seveda ne želi, toda glede na to, da se je kasneje zapletla še z Emmettom, pravzaprav sama sili v težave. Če bodo njene igrice kadarkoli prišle na dan, kako bo na to odreagiral Chad, ki je bil vedno popolnoma prepričan v ženino zvestobo? Kakšen bo njegov odnos do Emmetta, sestrinega novega fanta, če bo imel vedno v glavi tudi to, da je pred kratkim spal z njegovo lastno ženo? Vsak si najbrž želi, da bi se vse razpletlo normalno in bi vsi lahko mirno zaživeli znova, toda vprašanje je, če je to sploh mogoče.

6I have you, you have me Empty Re: I have you, you have me Sob Jan 03, 2009 12:56 am

Zoya

Zoya
Moderator
Moderator

ZASEDEN LIK
I have you, you have me Dsmicon9 I have you, you have me Stay-alive-samaire-armst I have you, you have me Moj8
[by Samaire Armstrong]
Zoya Collins
22 let
Notranja oblikovalka


Zoya je Katelynina starejša sestra a to ne pomeni, da je bolj pametna od nje. Mogoče malo, vendar velike razlike ravno ni. Trenutno je srečno zaljubljena, v petem mesecu nosečnosti. Z Noahom se poznata že dve leti in ko se jima je stvar zalomila, sta se odločila, da ga bosta obdržala. Ne nameravata se poročiti, saj vesta, da zakon takoj ohladi razmerje, pač pa se bosta imela rada tudi brez bednega kamna na roki in dveh papirjev, katera naj bi bila dokaz zvestobe. Urejata si stanovanje, ker Zoya dobro ve, da če bo starše prosila pomoč zaradi otroka, ji bodo vrata zaprli pred nosom. Namreč že ko je bila mala, so ji zabičali, da naj na otroka pred tridesetim pozabi ali pa se bo zgodilo obratno in bodo oni pozabili nanjo. In ko je doma priznala, da bo dobila punčko, jih je skoraj zadela kap. Še Katelyn ni bilo nič jasno, saj je bilo to očitno konec njenega skritega poželenja do Noaha. Zoya se je le nasmihala, saj je pri njeni odločitvi ne bo nič ustavilo. Zato je doma še toliko časa, dokler Noah ne uredi zadnje podrobnosti v stanovanju, potem pa se bo poslovila od staršev. Sicer z grenkim priokusom ampak sami si bodo krivi, če bodo zavračali nedolžno ljubezen vnukinje. Zoya je sicer malce ljubosumna, saj sestri ne rečejo nič, tudi če hodi na zmenke s sedem let starejšimi moškimi, se spogleduje z asistenti in vsemi drugimi. Skrbi jo zanjo, to je res in včasih se zdi, da bolj skrbi za druge, kot pa sama zase. Morala bo uvideti tudi to, da otrok hitro raste v njej in da en ubogi materinski tečaj ne bo dovolj. Lahko je le srečna, ker ima ljubečega fanta, ki je odgovornost sprejel z odprtimi rokami, pa čeprav je le malo manjkalo, pa bi te roke zagrabile odlično kariero. Hkrati pa je tu še njen brat, ki je pred kratkim skočil v zakon. Ker je moški, mu je mama oprostila tisto čudežno leto, do celih trideset, ko jih ne bo več držala na vrvici. Očitno se vsi trije 'otroci' družine Collins požvižgajo na to.

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu