Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prijava

Pozabil/a sem geslo



Vodstvo foruma

Leaders::

Kritike in pohvale Ns-serena-and-nate-24455

Katelyn, Emmett

. . . . .

Main staff::

Kritike in pohvale Alanna

Alanna

. . . . .

Staff::

Anabelle,

Annya,

Noah

Information

Mesec in vreme:

Kritike in pohvale Stock15

Junij

sončno, rahlo piha, 28°C

Otvoritev foruma:

27.10.2008

Kritike in pohvale 71933 // Kritike in pohvale 71933

Awards

Naj član meseca

[mnenje članov]

/

Naj pisec meseca

[mnenje administracije]

/


You are not connected. Please login or register

Kritike in pohvale

3 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1Kritike in pohvale Empty Kritike in pohvale Pet Okt 03, 2008 8:12 pm

Katelyn

Katelyn
Administrator
Administrator

Seveda so na forumu dobrodošle tudi vaše kritike in pohvale, ki jih seveda ne bomo nikoli naveličani. Seveda nam je vsem bolj všeč če so same pohvale, a tudi kakšna kritika nas ne bo zbila, ampak nas bo samo postavila na realna tla. =)

http://orangecounty.ultimarpg.net

2Kritike in pohvale Empty Re: Kritike in pohvale Pet Okt 31, 2008 8:47 pm

Autumn

Autumn
Moderator
Moderator

I'll be first. ^^

Tole ne bo povsem samohvala. Razz
Men osebno je ideja za forum bila fenomenalna že od samega začetka. Sploh navdušeni so verjetno tisti, ki so spremljali The OC tudi po televiziji.
Skin za forum je čudovit, za kar se mormo zahvalit seveda Lauren. <3
Sploh pa je koletkiv foruma aka preostali del sestavljen iz samih talentiranih piscev, ki imajo za sabo že nekaj kilometrine in izkušenj zarad česar je forum še bolj specijalen.

<3

3Kritike in pohvale Empty Re: Kritike in pohvale Sob Nov 01, 2008 2:06 am

Zoya

Zoya
Moderator
Moderator

In jz bom druga Laughing

Kakorkoli že, tale pohvala bo namenjena tud men, ker sem se sploh prpravla ponudt pomoč za ta forum ampak v 550tin od 551tin bo namenjena ostalim članom in seveda ostali administraciji.
Naprej, zlo zlo všeč mi je izgled, ni pust in res prov pritegne te. Če vem prov, je to delala Lauren, zato svaka čast. Potem seveda morm oment, da ima soadmina, ki včas mal štrajka ampak k ti najprej gori pod nogami, k ne veš več kaj bi sploh s forumi in s temi zadevami, vem da se bomo vsi modi in seveda Lauren lahko obnil nanga. Nikol ne zataji.
In seveda ostale moderatorke. Vse skupi delujemo kot ena celota, kot še ena adminka zravn. To mi je čist preveč všeč in upam da bo tko ostal do konca.

Forum pa bi bil brezvezen če ne bi blo tok članov, kokr se vs je nabral. Res sm vesela da bi skakala kr do neba ker končno lahko moj lik doživi popolno dramo ker ma vse like ki jih potrebuje. Na enmu forumu še nisem vidla tok tipov, mogoče samo na oxu pa še tist nism čist sigurna. Res upam, srčno upam da bo ta forum res doživeu neki posebnga v rpgju in da bodo drame padale ena za drugo. In ja res upam da ne bo pol članov čez neki cajta šlo... Ker mam dost slabih izkušn s tem kot administratorka in tak forum kot je tole... tega res ni vredn. Torej pohvala čist vsem, vključno z mano za enega izmed najboljših forumov.

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Similar topics

-

» Pohvale in kritike

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu